Szakorvos állás

A Vascular Diagnostics Kft orvosi laboratóriumi diagnosztika szakvizsgával rendelkező szakorvos munkatársat keres

Főbb feladatok:

J1 kompetencia szintű klinikai diagnosztikai laboratórium (szakmakód 5000) mintavételi helyein történő mintavételek és a mintafeldolgozás szakmai felügyelete, irányítása
munkafolyamatok szervezése, laboratóriumi dolgozók munkájának felügyelete, irányítása, szakmai fejlődésük elősegítése
eredmények interpretálása a beküldő klinikus kollégák és betegek felé
minőségügyi feltételeknek való megfeleléshez szükséges követelmények biztosítása
Elvárások:

orvosi laboratóriumi diagnosztika szakvizsga
érvényes működési engedély
önálló munkavégzés
jó szervezőkészség
csapatmunkára való alkalmasság
középfokú angol nyelvismeret
felhasználói szintű informatikai rendszerismeret
minimum 5 év szakmai tapasztalat a klinikai laboratóriumi diagnosztika területén, jártasság klinikai kémiai, immunkémiai, hematológiai, hemosztázis és vércsoport szerológiai vizsgálatok végzése, kiértékelése terén
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

több, mint 10 év szakmai tapasztalat
high throughput diagnosztikai eszközökkel tapasztalat
Munkavégzés helye, ideje:

1083 Budapest Füvészkert utca 3.
teljes munkaidő
Munkáltató által kínált előnyök:

versenyképes fizetés
határozatlan idejű munkaszerződés
egyéb juttatások

szakmai önéletrajz és fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk a jelentkezéseket: labordiagnosztika@vascular.hu